FT Garage Bodrum

Bodrum Peugeot ve Citroen Servisi

Bodrum‘da Sektöründe 30 yıldır faaliyet gösteren Bağımsız Özel BODRUM F.T GARAGE, firması 200 m2 kapalı iş sahasında profesyonel kadrosu ile Motor, Mekanik, Kaporta, Boya Elektrik, işlemlerini yapmaktadır.

Araçlarınızın servisimize geldiği andan itibaren en hızlı şekilde konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından aracınız ile ilgili tüm arıza tespit ve expertiz işlemleri yapılarak siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde bilgi verilmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin her tür çözüme kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamak.
FT Garage Bodrum Oto Bodrum yıllar boyunca otomotiv sektöründe hizmet vermiş kadrosu bulunan ve bu tecrübesi ile Citroen ve Peugeot müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır. Citroen ve Peugeot marka binek ve ticari araçların satış ve servis hizmetlerinin verildigi FT GARAGE, alanında birçok ilklere imza atan kuruluş olarak, sektördeki yerini almıştır.

Citroen ve Peugeot markalı araçlarınızın kalite devamlılığı ve siz müsterilerimizin sürüş güvenligi için hizmet vermekteyiz. Araçlarınızla ilgili arıza bildirimleriniz mümkün mertebe en az zaman kaybı ile giderilebilmesi için en yoğun tempo ile çalışıyoruz.

FT Garage BodrumBodrum Citroen Servisi, Bodrum Peugeot Servisi, Sınırsız Orjinal Yedek Parça, Peugeot Yedek Parça, Citroen Yedek Parça

Vizyonumuz
Araç servis alanında hızlı ve güvenilir çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

FT Garage Bodrum
Değerlerimiz
Müşteri Odaklılık
Güvenilirlik
Yenilikçilik
Liderlik
Girişimcilik
Araştırmacılık
Dinamizm
Verimlilik
Takım Ruhu

Bodrum Peugeot ve Citroen Servisi

DS Automobiles: Lüks ve Teknolojinin Buluşma Noktası
DS Automobiles: Lüks ve Teknolojinin Buluşma Noktası
Bodrum Peugeot ve Citroen Servisi
Bodrum Peugeot ve Citroen Servisi